en-USnl-BE
zondag 20 september 2020

Enter Title

Minimize

De contactgegevens van de ziekenhuis- en PVT-afdelingen vind je hier en in het overzicht hieronder.

Afdeling

Afdelingstelefoon

e-mailadres

Crisisinterventie

050 79 95 69

crisisinterventie@amandus.broedersvanliefde.be

De Oever

050 79 95 67

deoever@amandus.broedersvanliefde.be

FIDES

050 79 95 61

fides@amandus.broedersvanliefde.be

Wegwijs 1

050 79 95 71

wegwijs1@amandus.broedersvanliefde.be

Wegwijs 2

050 79 95 85

wegwijs2@amandus.broedersvanliefde.be

Pariz

050 79 95 66

pariz@amandus.broedersvanliefde.be

pIZa

050 79 95 63

piza@amandus.broedersvanliefde.be

De Palissant

050 79 95 75

depalissant@amandus.broedersvanliefde.be

De Bron

050 79 95 78

debron@amandus.broedersvanliefde.be

De CAAI
050 79 95 62
decaai@amandus.broedersvanliefde.be

De Monding

050 79 95 95

demonding@amandus.broedersvanliefde.be

De Stroom

050 79 95 73

destroom@amandus.broedersvanliefde.be

Oase 1

050 79 95 64

oase1@amandus.broedersvanliefde.be

Oase 2

050 79 95 65

oase2@amandus.broedersvanliefde.be

Dagcentrum

050 79 95 60

dagcentrum@amandus.broedersvanliefde.be

De Loot

050 79 95 94

deloot@amandus.broedersvanliefde.be

De Ent

050 23 14 00

ent1@amandus.broedersvanliefde.be

De Knop

050 79 95 90

deknop@amandus.broedersvanliefde.be

 

Je kan ons ook bereiken via het algemene nummer van het Psychiatrisch Centrum (050 79 95 00) of door te mailen naar info@amandus.broedersvanliefde.be.

Home   |   Over ons   |   Opname   |   Bezoekers   |   Zorgaanbod   |   Werkaanbod   |   Opleidingen   |   Stage-aanbod   |   Contact   |   What matters to you
Copyright 2010 by DotNetNuke Corporation